Eğlence

Mutlaka Takip Etmeniz Gereken 5 Spotify Çalma Listesi

Spotify

Müzik ruhun gıdasıdır ve müzik dinlemek ruhu dinlendirir. Seyahat ederken, yürürken, duş alırken her zaman yanımızda bulunan eşsiz bir parçadır. Spotify, müzik severler için programlanmış bir uygulamadır. Müzik severler bu uygulama sayesinde dinlemek istedikleri her türden müziğe tek tıkla milyonlarca parçaya ulaşabilmektedirler.

Spotify çalma listeleri hem Türkçe hem de yabancı içerikli olabilir, biz müzikleri kategorisel olarak ele aldığımız için fark müziğin dili olmayacaktır. Hazırlanmış bu playlistlerin içerisinde her dilden şarkılar olabilir. Ayrıca bunları sizde kendinize göre ayarlayabilir ve arkadaşlarınızla veya bizlerle paylaşabilirsiniz. Şimdi, en iyi Spotify listelerine göz atalım.

Spotify Çalma Listeleri

Spotfiy, kullanıcılarına en iyi müzikleri dinleme fırsatı sunan bir platfromdur, fakat milyonlarca müzik içerisinde güzel müzikleri bulmak ve bunları bir arada toplamak oldukça zahmetlidir. Bunları bizim için hazırlayan arkadaşların paylaşmış oldukları ve mutlaka takip edilmesi gereken spotify çalma listelerini sizler için listeledik. Bu listeler içerisinde spotify en çok dinlenen müziklerde bulunmaktadır. İyi dinlemeler!

1- Araç Kullanırken Eğlenceli Müzik Çalsın DiyorsaN: GoodVibes

Good Vibes Çalma Listesi

Goodvibes, Spotify yabancı pop müzik dinleyicileri için hazırladığı ve sürekli güncel şarkılarla güncellediği bir playlisttir. Spotify’ın en iyi çalma listelerinden birisidir. Uzun yolda seyahat ederken eğlenceli müzik veya hareketli müzik dinlemek isteyenlerin adresi bu olabilir. Burada şarkıyı söyleyenlerin hiç bir önemi yok, önemli olan müziğin güzel ve eğlenceli olmasıdır.

2- Spotify En İyi 30 Türkçe Pop Çalma Listesi: ListOnAir

Mutlaka Takip Etmeniz Gereken 5 Spotify Çalma Listesi

ListOnair müzik listesi, Spotify en iyi Türkçe pop şarkıyı barındırmaktadır. Muzikonair tarafından hazırlanan 30 şarkılık en çok dinlenen Türkçe pop şarkılar bulunmaktadır. Hareketli ve biraz daha slow parçalar bulunan bu parçalar size müzik ziyafeti çektirecektir.

Değerli takipçilerimiz sizler için özenle hazırladığımız sıkılmadan izlenecek film önerilerine göz atmak isterseniz bağlantıya tıklayabilirsiniz.

3- Kitap Okurken veya Uyumaya Çalışırken Piyano Sesi İyi Gelir: Peaceful Piano

Mutlaka Takip Etmeniz Gereken 5 Spotify Çalma Listesi

Piyano sesi, rahatlatıcı olması ile bilinmektedir. Günün yorgunluğunu atmaya yardımcı olacaktır. Odaklanma sorunu yaşayanlarında bu parçalara göz atması oldukça yararlı olacaktır. Piyano odak sorununu çözmeye yarayan bir müzik aletidir. En önemlisi kitap okurken, uyumaya çalışırken dinlendirici novasıyla sizi etkisi altına almayı başaracaktır.

4- Türk Sanat Müziği Çalma Listesini Arıyor Gibisiniz

Türk Sanat Müziği Çalma Listesi

Spotify Türkiye ekibi tarafından hazırlanmış bir playlisttir. En iyi Spotify listeleri kategorisine dahil edilen, Türk sanat müziği çalma listesi sürekli olarak yenilenmektedir. Eskiler, eski anılar, biraz daha nostalji havası katacak, belki sizi çocukluk, gençlik çağlarına götürecek bu parçaları dinlemek için takip edebilirsiniz.

5- Evinizde veya ofisinizde çalışırken biraz tıngırtı mı istiyorsunuz? Arkada Çalsın

Spotify Çalma Listeleri

Yine Spotify Türkiye ekibi tarafından özenle hazırlanmış bu playlistte evinizde veya ofisinizde çalışırken arkada çalmasını istediğiniz müzikler yer alıyor. Çalışırken hem sizi rahatsız etmeyecek hemde yaptığınız işe odaklanmanızı sağlayacak olan bu müzikleri takip ederek dinlemeye başlayabilirsiniz.

Bu playlistlerde takip etmeniz gereken ve dinlemeniz gereken şarkılardan ve müziklerden bahsettik. Umarım ele aldığımız bu parçaları beğenirsiniz. Eğer sizinde önereceğiniz hazırlanmış en iyi spotify listeleri veya şarkılar varsa yorum kısmından hem bizlerle hemde bizi takip eden değerli ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Yorum Bulunamadı

Yorum Yap