Film & Dizi

Film Önerisi: Ölümcül Labirent – Escape Room

Ölümcül Labirent

Bu yazımızda 2019 yılında yapılmış, gerilim, korku ve hayatta kalma mücadelesi türünde olan Ölümcül Labirent filmini ele alacağız. Filmin IMdb puanı 6,4. Puanın düşük olması sizi endişelendirmesin oldukça heyecanlı ve sizi etkileyecek bir film. Film önerileri yazımızda, Ölümcül Labirent (Espace Room) hakkında bilgiler, incelemeler ve bazı kişilerin yorumlarına yer vereceğiz.

Ölümcül Labirent İnceleme

Ölümcül Labirent İnceleme

Ölümcül Labirent Konusu

Ölümcül Labirent (Espace Room), 2019 yılında Adam Robitel’in yönetmenliğini yapmış bir korku, gerilim tarzında film türüdür. Konusundan bahsetmek gerekirse, filmde, zekice düşünülmüş odalar ve bu odalardan kaçmaya çalışan insanlar bulunuyor.

Bu kişiler daha önce birbirini hiç tanımayan özenle seçilmiş insanlardan oluşuyor. Odaya giriş bileti seçilmiş kişilerin en yakın arkadaşları tarafından ulaştırılıyor. Odadan kaçabilecek olan kişiye 10.000 dolar ödül verilmesi bu kişilerin yarışmaya katılmasını cazibeli bir hale çeviriyor.

Odalardan kaçmaya çalışan bu insanların hayatta kalma mücadelesi verirken gösterdikleri çaba taktire şayan. Bu odalardan kaçmak için güçlü olmak, asker olmak vb. gibi fiziksel özellikler yetmiyor. Akıllı olmak, sakin kalmak çok önemli. Odalardan kaçış biletleri, odaların içerilerine saklanmış ipuçlarını en kısa sürede bulmak ve diğer bir seviyeye geçmek. Oda sürekli verdiği hasarı artırıyor. Yavaş kalırlarsa yok olabilirler.

Filmi izlemeden önce bilmeniz gereken pek konu yok. Film, Açlık Oyunları, The Maze Runner gibi hayatta kalma mücadelesini ele alıyor. Ölümcül Labirent incelemesinde sizlere verebileceğimiz noktalar bunlar. Yeni bir soluk bizi bekliyor diyebiliriz. Filmin sonunda ikinci filminin geleceği hakkında ipuçları veriyor. İlk filminden aldığımız bu heyecan ve aksiyonu umarım ikinci filminde de alabiliriz.

Ölümcül Labirent – Espace Room Fragman

Film hakkında çok detay vermek istemiyorum. Filmin genel konusu hakkında bilginiz olması yeterli, izlediğinizde zaten detayları öğreneceksiniz. Bizler filmi beğendik, sizinde beğeneceğinizi düşünüyoruz. Ölümcül Labirent izleme seçeneğini sizlere sunamıyoruz fakat filmi çoğu platformda bulabileceğinizi söyleyebiliriz. Umarım keyif alırsınız. İyi seyirler dileriz.

Eğer farklı sürükleyici film önerileri almak istiyorsanız bağlantıyı takip edebilirsiniz.

Yorum Bulunamadı

Yorum Yap