Blog

    Blog > Film & Dizi > Sıkılmadan İzlenecek 5 Farklı Yabancı Dizi Önerileri

Sıkılmadan İzlenecek 5 Farklı Yabancı Dizi Önerileri

Yabancı Dizi Önerileri

Yabancı dizi önerileri, kaliteli yapımcı ve oyunculukları ile son zamanlarda ülkemizde oldukça popüler oldu. Klasik Türk dizilerinden sıkılanlar, yabancı dizilerdeki kaliteli aksiyon, bilim-kurgu, macera gibi türlerde dizi arar oldular. Boş vakitlerimizde izleyebileceğimiz, izlerken yabancı dilimizi geliştirebileceğimiz dizileri ele aldık. Bakalım bu diziler bizi ne kadar cezbedecek.

Yabancı dizilere harcanan bütçe çok fazla olması dizilerin kalitesini artırıyor. Diziler bu bütçenin hakkını veriyor, gerçekten kaliteli yapımlarla karşılaşıyoruz. Amerikan dizilerinde ortalama bölüm başına maliyeti 5 milyon dolar desek sizi şaşırtmış olmayız!

Yabancı Dizi Önerileri

Yabancı dizi önerilerinde sizlere herkes tarafından izlenmiş belli bir saygınlık kazanmış diziler yerine, gerçekten çok güzel, heyecanlı sürükleyici, herkes tarafından bilinmeyen, ele alınmayan dizilerden bahsedeceğiz.

Netflix Dizi Önerilerine göz atmak isterseniz bağlantıyı takip edebilirsiniz!

1. Gotham (2014) (IMdb: 7.9)

Gotham

Gotham, DC Comics’in karakterlerini ele alarak yapımcılığına üstlenilmiş bir polisiye dizisidir. Dizide Gotham adında ütopik bir şehir yaratılmış. Şehir her türlü pisliğin olduğu, polislerin bile mafyalardan emir aldığı bir şehir. Dizi, bu duruma kafa kaldıran bir polis memuru Gordon üzeriden yürüyor. Ayrıca Batman’ın çocukluk halinin olduğu ve nasıl bir çocukluk geçirdiğini de ele aldığını söylemek gerekli.

2. The Rain (2018) (IMdb: 6.3)

The Rain

The Rain’in yapımcılığını Netflix yapıyor. Netflix, The Rain’de hayatta kalma mücadelesi veren bir grubu ele almış. Bilim adamlarının gelişmiş teknoloji sayesinde elde ettikleri bir virüs ile İskandinav ülkelerinin nüfusunun yok olmasını konu alıyor. Dizinin ilk sezonunu Netflix üzerinden izleyebilirsiniz. İskandinav ülkelerinde geçen bu dizi sürekleyici dizi önerileri arasında diyebiliriz.

3. Tepedeki Ev (2018) (IMdb: 8.7)

Tepedeki Ev

Korku dizi önerisinde Tepedeki Ev’i ele aldık. Tepedeki ev, geçmiş ve gelecekteki bir ailenin korkutucu hikayelerini barındırıyor. Evde yaşayan kişilerin hem gelecekteki halleri, hemde geçmişte yaşadıkları durumları ele alan bu dizi, eğer korku dizisi arıyorsanız izleyebileceğiniz bir dizi. Dizinin yapımcılığını Netflix üstlenmiş. Diziyi Netflix platformunuz üzerinden izleyebilirsiniz. Şuan ilk sezonu yayınlanmış, ikinci sezonu yolda!

4. Forever (2014) (IMdb: 8.3)

Forever Dizisi

Hery Morgan adında ölümsüz bir adlı tıpçıdır. Yaklaşık 200 yıldır hayatta olan baş rolümüz ölümsüzlüğünün sırrı aramaya yola koyulur. Hem bu sorunla baş eder hemde şehirdeki suçları ve bu suçların neden işlenmiş olmasını araştıran Hery Morgan bakalım ölümsüzlük sırrını bulabilecek mi? Forever 1 sezon yayınlanmış 22 bölümü var, her bölümde farklı bir konuyu işlenmiş. 1öneri editörleri olarak izlemesi çok zevkli sıkılmadan izlenecek bir dizi önerilerinden diyebiliriz.

5. The Last Man on Earth (2015) (IMDb: 7.4)

Yabancı Dizi Önerileri

Bir virüs dünyadaki tüm insanları öldürür. Fakat bir kişi yalnız kendisinin hayatta kaldığını düşünür ve herkesin yapmak istediği şeyleri yapar. Köşklerde oturur son model arabalara biner, istediği kıyafetleri giyer, istediğini yer içer fakat artık bu durumdan sıkılmıştır. Bakalım kendine yeni bir arkadaş bulabilecek mi? Komedi dizi önerilerinde bulunan bu dizi oldukça eğlenceli izlemenizi tavsiye ederiz.

Elimizden geldiğinde güzel ve herkes tarafından bilinmeyen dizileri ele aldık. İzlemekten keyif alacağınız yabancı dizi önerilerinde bulunduk. Eğer sizde daha önce bu dizileri izlediyseniz yorum yapabilir, bildiğiniz eğlenceli güzel dizileri de yorum kısmında paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın
*
*
*