Hakkımızda

1oneri.com ailesi 2019 yılında yayın hayatına başladı. Hayattan ipuçlar, tecrübelerden gelen bilgilerin paylaşılması ve okurken keyif alacağınız içeriklerle sizlere daha iyi hizmet vermek için yayın hayatımıza ve dijital dünyaya giriş yaptık. Hedefimiz daima doğru ve tarafsız bilgileri size en yalın ve güvenilir şekilde aktarmak ve ziyaretçilerimizi bu konular üzerinde bilgilendirmektir.

Yaşam, kültür/sanat, teknoloji, kişisel bakım, seyahat, film/dizi kategorileri altında bilgilendiren ve öğreten yazılarla boş zamanlarınızı okuyarak daha verimli hale getirmenizi amaçlıyoruz. Bilginin bu kadar kolay bulunabildiği mecrada bizde belirlediğimiz kategoriler adı altında sizlere ulaşmak istiyoruz. Edindiğimiz daha önceden yapılan ve yarar sağlayan şeyleri sizlerle paylaşmak ve bilgilenmenizi istiyoruz.

Vizyonumuz

Daha kaliteli içeriklerle daha çok kitleye ulaşmak ve edindiğimiz kaliteli bilgileri, doğru ve yalın bir şekilde ziyaretçilerimize aktarmak.

Misyonumuz

Neden 1oneri.com? Çünkü, insanlar ilk defa yapacakları veya kendilerinde eksiklik gördükleri bilgileri internetten aratarak bilgi edinmeye çalışırlar. Çoğu web-sitesi bilgi vermek amaçlı kurulmuş olup asıl amaçları bilgi aktarmak olmaktadır. Biz 1oneri.com ailesi olarak editörlerimiz aracılıyla sizlere belirlediğimiz kategorilerde tavsiye odaklı bilgiler paylaşmaktayız.