Microsoft ve Netsis resmi partneri olmasıyla dikkat çeken i-Akademi, 18 yılı aşkın tecrübesiyle yepyeni eğitimler düzenlemeye devam ediyor. Kurulduğu günden bu yana bireysel ve kurumsal gelişim faaliyetlerinde bulunmak isteyen kişilere eğitim ve danışmanlık hizmeti sağlayan i-Akademi’nin merkez binası İzmir Alsancak’ta yer alıyor.

i-Akademi’den Kimler Faydalanabilir?

i-Akademi; bilgisayar işletmenliği, yabancı dil, dijital tasarım, finans ve muhasebe gibi birçok farklı alanda nitelikli bilgiyi kişi ve kurumlarla buluşturuyor. Her biri kendi alanında uzman eğitmen kadrosuyla göz dolduran i-Akademi, farklı eğitim yöntemleri ve kursiyerlerine özel eğitim takvimleriyle ihtiyaç duyduğunuz eğitim ve danışmanlık hizmetleri için pratik çözümler sağlıyor. Peki i-Akademi’den kimler faydalanabilir? Eğitim ve danışmanlık hizmeti almak için neler yapmak gerekir? Gelin bu soruların cevabını birlikte inceleyelim.

Siz Yeter ki Öğrenmek İsteyin!

Eğitim ve danışmanlık hizmeti almak için istekli olmaktan başka hiçbir koşul bulunmuyor! i-Akademi, ülkemizin en büyük markalarına ve en saygın kamu kuruluşlarına çözüm ortağı olmanın yanında kişisel eğitim taleplerinizi de karşılıyor! İster büyük bir firmada yönetici olup personelinizin yeni eğitimlerle gelişmesini hedefleyin ister farklı iş kollarında farklı projeler üretmek isteyen bir freelancer olun… i-Akademi’nin avantajlarla dolu bilgi dünyasına dahil olmak yalnızca bir tık/bir telefon uzağınızda. i-Akademi’nin düzenlediği eğitimler öğrenciden yöneticiye, memurdan akademisyene kadar tüm meslek guruplarına hitap ediyor.

i-Akademi
i-Akademi

Öğrencileri İş Dünyasına Hazırlayan Eğitimler

Öğrencilik döneminde boş vakitlerini kendisini geliştirerek değerlendirmek ve iş dünyasına atıldığı ilk günden itibaren rakiplerinin bir adım önünde olmak isteyen öğrenciler i-Akademi’de buluşuyor! İş dünyasının rekabetçi ortamına hazırlanmak artık çok kolay! Microsoft Office eğitimlerinden yazılım eğitimlerine, SEO eğitiminden Google Ads eğitimine kadar pek çok farklı alana hitap eden online eğitimler uygun fiyatlarla beğeninize sunuluyor. Her dakikası canlı canlı gerçekleştirilen online eğitimlere evden, yurttan veya okuldan kolaylıkla bağlanabilir; eğitmeninize yalnızca bir tıkla ulaşmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Bölümünüze veya kendinizi geliştirmek istediğiniz alana en uygun online eğitimi seçmek için sitemize göz atabilirsiniz. Eğer Ege’nin incisi İzmir’e yapacağınız turistik ziyaretleri bilgiyle iç içe geçirmek isterseniz Alsancak’taki merkezimizde yüz yüze eğitimlerden faydalanabilirsiniz.  

İşini Geliştirmek İsteyen Yöneticilere

Sorumluluğunuz altında çalışan personelin daha nitelikli işler çıkartmasını ve becerilerini geliştirerek firmanıza daha yararlı olmalarını istiyorsanız doğru yerdesiniz! i-Akademi, çalışanlarınızın en nitelikli içerik ve uygulamalarla eğitim alması için eğitim içeriklerini sürekli günceller ve firmanızın çalıştığı alana özel eğitim projeleri geliştirir. Size ise sadece ihtiyaç ve imkanlarınız dahilinde personelinize en uygun eğitimi seçmek kalır. Personel ve çalışanlarınız için online eğitim, yüz yüze eğitim ve kurumda eğitim modellerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Online eğitimler mekan, zaman ve maddi anlamda tasarruf etmenizi sağlarken yüz yüze eğitimler merkez binamızda bulunan akıllı sınıf ortamında gerçekleşir. Eğer iki seçeneğin de size göre olmadığını düşünüyor ve personelin kurum bünyesinden ayrılmadan eğitim almasını daha faydalı buluyorsanız işletmenizde yüz yüze eğitim modelini değerlendirebilirsiniz.

Yeni Projelere Yelken Açmak İsteyen Bireylere

Eğitim ve danışmanlık hizmetleri ile akademik ortamda, iş dünyasında ve öğrenciler arasında ayırt edici nitelikler kazanabilirsiniz. Tüm bunların yanında, şu anki mesleğiniz ne olursa olsun yeni projeler geliştirmek ve farklı alanlardan maddi gelir elde etmek için de i-Akadem’inin eğitimlerini değerlendirebilirsiniz. Mesleğinizden arta kalan zamanlarda ev veya ofis ortamında freelance işlerle ilgilenerek ek gelir elde edebilirsiniz. Eğitimlerinde başarılı olduğunuz takdirde tamamlamış olduğunuz eğitime bağlı olarak dünya çapında geçerliliği olan sertifikalar kazanabilirsiniz. Eğer siz de eğitim durumunuz, yaşınız ve mesleğiniz ne olursa olsun öğrenmenin hayat boyu devam ettiğini düşünenlerdenseniz hemen i-Akademi ile iletişime geçebilirsiniz.

E-mail: info@iakademi.com
Telefon: 0541 606 04 55

Bir Yorum Yap