Seyahat - Temmuz 12, 2019

Antalya’da Nerede Kalınır? En İyi 5 Otel Tavsiyesi

Akdeniz bölgemizde yer alan, mavi bayraklı plajları, portakal bahçeleri, güneşi kumu ve doğasıyla turizmin tartışmasız en iyi şehri olan Antalya, Türkiye’nin yıldız kenti konumundadır. Durum böyle olunca akıllarda Antalya’da nerede kalınır sorusu canlanıyor.

Antalya’da Kalınacak Yerler

Kemer

Antalya Şehir merkezinden 60 km uzaklıkta olan kemer şehrin kalabalığından kurtulup sakin doğayla baş başa kalmak isteyenler için biçilmiş kaftan özelliği taşıyor. Her kıyısından denize girmenin mümkün olduğu bu efsanevi yerde her kesimden ziyaretçinin gönül rahatlığıyla konaklayabilecekleri oteller bulunuyor.

Kaş

Yalnızca denize girip serinlemekle yetinmek istemeyen tatilcileri doğal güzellikleri ile büyülemeyi başaran kaş, 200 ün üzerinde konaklama tesisi ve muhteşem doğal ortamı ile ziyaretçilerini kendine çekmeyi başarıyor.

Belek

Antalya’nın yalnızca 30 km uzağında bulunan belek lüks tatil yapıp otellerin her özelliğinden faydalanmak isteyenlerin beğeneceği özelliklere sahip. Neredeyse tamamı 5 yıldızlı otellerden oluşan konaklama tesisleri ziyaretçilerine hayal ettikleri tüm olanaklar sağıyor.

Kaleiçi

Tatil yaparken tarihten kopamayanlar için muhteşem bir öneri olan Kaleiçi, Osmanlıdan kalma mimarisi ve kültürel değerleri ile ziyaretçilerini kucaklıyor.


Antalya Otel Önerileri

1. Granada Luxury Belek

Granada Luxury Belek

100.000 m² alan üzerine kurulu tesisin 872 odası bulunuyor. 19 dan fazla ücretsiz olanağa sahip olan bu otel tatilcilerin beğenisini kazanıyor. Çocuklu aileler için çocuk kulübü de mevcut. Tek gecelik fiyatı 1392 TL’dir. Ziyaretçilerin memnuniyet oranı ise 10/9.2 olarak belirtilmiştir.

(Fiyat bilgisi günlük olarak alınmıştır değişiklik gösterebilir.)

2. Asteria Kremlin Palace

Asteria Kremlin Palace

Masalsı bir tatil geçirmek istiyorsanız tercih etmeniz gereken otellerden birisi olan bu rüyamsı otel ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Çevresindeki restoran ve gezilecek yerlerin fazla olması ve otelin hava limanına yakın olması da bu oteli çekici kılan özellikler arasında yer alıyor. Tek gecelik fiyatı 1200 TL ve ziyaretçi memnuniyet oranı ise 10/9.0 dur.

(Fiyat bilgisi günlük olarak alınmıştır değişiklik gösterebilir.)

3. Maxx Royal Kemer Resort

Maxx Royal Kemer Resort

160.000 m² alan üzerine kurulu tesisin, toplam 291 odası bulunuyor. Sayısız ücretsiz aktivite olanağı bulunan bu tesis zamanının her anını dolu geçirmek isteyen ziyaretçilerini ağırlıyor. Muhteşem manzarası ve denize inanılmaz yakınlığı ile ziyaretçilerin kalbini kalmayı başarıyor. Tek gecelik fiyatı 7700 TL den başlıyor ve ziyaretçi memnuniyet oranı ise 10/9.7’dir.

(Fiyat bilgisi günlük olarak alınmıştır değişiklik gösterebilir.)

4. Aska Lara Resort Spa

Aska Lara Resort Spa

62.000 m² alan üzerine kurulu tesisin toplam 545 odası bulunuyor. Bebek, çocuk ve genç dostu olan bu otel uygun fiyatlarıyla ziyaretçileri kendine çekmeyi başarıyor. Tek gecelik fiyatı 1200 TL ve ziyaretçi memnuniyet oranı ise 10/8.7’dir.

(Fiyat bilgisi günlük olarak alınmıştır değişiklik gösterebilir.)

5. Asdem Beach Beldibi

Asdem Beach Beldibi

22.000 m² alan üzerine kurulu tesisin 205 odası bulunuyor. Diğerlerine göre daha az odaya sahip olan bu otel doğal sahillerin tadını çıkarmak ve bünyenizi dinlendirmeniz için gereken tüm özellikleri bünyesinde barındırıyor. Tek gecelik fiyatı 1200 TL ve ziyaretçi memnuniyet oranı ise 10/7.7’dir.

(Fiyat bilgisi günlük olarak alınmıştır değişiklik gösterebilir.)


Bizi Takip Edin!

Yeni paylaşımlardan haberdar olmak için mail adresinizi yazın

tarafından yazıldı

Yazarın diğer yazılarını görmek için yazar ismine tıklayın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?