Teknoloji

İndirilmesi Gereken En iyi Android Uygulamaları 2019

En iyi Android Uygulamaları

Mobil uygulamalar, telefonların günümüzde bu kadar sık kullanılmasının sebeplerinden birisidir. Telefonların daha işlevsel hale gelmesine yardımcı olan appler çoğu kişinin hayatını kolaylaştırmaktadır, bizde bu konumuzda en iyi android uygulamalarına göz atacağız. 2019 yılında da hayatınızı kolaylaştıran, işlerinizi daha kısa sürede yapmanıza olanak sağlayan gerekirse eğlendirici bu applicationlar neymiş hep birlikte bakalım.


Sizler için derlediğimiz bu uygulamaları Google Play üzerinden indirebilirsiniz. Bizim esas alacağımız programlar ücretsiz olacaktır, fakat bu applicationların üreticileri, uygulamaları ücretli hale dönüştürülebilirler veya program içi satın alma seçenekleri sunabilirler yada ücretsiz sürümlerinde kısıtlı kullanım imkanı verebilirler. Her bölümün altındaki indir linkine tıklayarak işinize yarayacak ürünü mobil cihaza yada tablete direkt olarak indirebilirsiniz. Paylaştığımız applicationların bazıları iOS işletim sisteminde de olabilir App Store’dan aratarak doğruluğunu kontrol edebilirsiniz.

En iyi Android Uygulamaları 2019

1. Opera VPN

Opera VPN
Opera VPN ile interneti daha verimli kullanın

Opera, Android için kullanılan bir internet tarayıcısıdır. Kullanım kolaylığı, hızı ve reklam önleyici (adblock) gibi özellikleri sayesinde mobilde hızlı gezinti yapmanıza olanak sağlıyor. Opera VPN ise girmek istediğiniz fakat yasaklı olan web-sitelerine giriş yapmanıza yardımcı oluyor. Örneğin Wikipedia gibi ulaşmak istediğiniz web sitelerine giriş imkanı sunuyor. Geçtiğimiz zamanlarda Twitter, Facebook gibi sosyal medya gelen kısıtlamaların önüne Opera VPN ile geçebiliyorsunuz. Ayrıca Android için Opera VPN sayesinde hücresel veriniz açık olduğunda daha az internet harcamanıza da yardımcı olmaktadır. Web sitelerini otomatik olarak optimize eder ve web sayfalarını daha küçük boyutlarda indirerek veri tasarrufu da sağlamış olur. Opera VPN, yalnızca Android telefonlar için geçerli iOS (Apple) kullanan telefonları desteklemektedir. Opera VPN indir butonuna basarak dosyayı APK olarak indirip telefonunuza yükleyebilirsiniz.

Puan: 4,4
Toplam yorum sayısı: 2.863.482
Yüklenme Sayısı: 100.000.000+

Opera VPN Google Play Üzerinden İndir


2. MYT Müzik

MYT Müzik
Myt Müzik ile Android telefona müzik indir, dinle.

MYT Müzik, en popüler ve dinlemek istediğiniz müzikleri indirmenize olanak sağlayan bir ücretsiz Android müzik indirme uygulamasıdır. Size özel listelenen en popüler listelerden yararlanıp müzik indirebilir ister arama motoru yardımıyla istediğiniz müzikleri istediğiniz formatta indirip telefonunuzda saklayabilirsiniz. İstediğiniz zaman bu müzikleri çevrimdışı olarak dinleyebilirsiniz.

Puan: 4,7
Toplam yorum sayısı: 49.479
Yüklenme Sayısı: 1.000.000+

MYT Müzik Google Play Üzerinden İndir


3. Dualingo – İngilizce Öğrenmenin En Kolay Yolu

Duolingo
duolingo ile ingilizce öğren

Dualingo, İngilizce öğrenmek isteyen kullanıcılarına en iyi öğrenme stratejisi ile hazırlanmış eğitim programları uygulayan ücretsiz olmazsa olmaz mobil uygulamadır. Dualingo, 2013 yılında Google Play’de En iyilerin en iyisi seçilmiş bir uygulamadır ve öğretmeyi garantilemektedir. Google tarafından en iyi Android uygulamaları arasından birisi seçilmiştir. Günlük 5 – 10 dakikalık çalışmalar ile sizlere İngilizceyi öğretmeyi hedeflemektedir. İngilizce öğrenmek için en iyi Android uygulamasından birisi olan Dualingoyu denemediyseniz hemen deneyin ayrıca, daha hızlı İngilizce öğrenmek istiyorsanız: İngilizce öğrenmenin en kolay yollarına göz atın.

Puan: 4,7
Toplam yorum sayısı: 7.851.352
Yüklenme Sayısı: 100.000.000+

Dualingo Google Play Üzerinden İndir


4. Adobe Spark Post

Adobe Spark
Adobe Spark Post ile resimlerinizi şekillendirin.

Adobe Spark Post, Instagram, Facebook veya başka sosyal medya araçları için hazırlayabileceğiniz hikaye, kapak resmi gibi resimler hazırlamanıza yardımcı olan reklamcılar veya sosyal medya yöneticileri için olmazsa olmaz bir uygulamadır.. Profesyonelce hazırlanmış şablonları düzenleyerek veya size sağladığı seçenekler ile sizlerinde şablon hazırlayabileceğiniz bir mobil uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde resimlerinizin boyutlarını değiştirebilir, filtreleyebilir, GIF yapabilir, yazı yazabilir ve bu yazıları hayalet haline getirebilirsiniz, ayrıca sayamadığımız bir çok uygulamayı gerçekleştirebilirsiniz.

Puan: 4,2
Toplam yorum sayısı: 14.153
Yüklenme Sayısı: 5.000.000+

Adobe Spark Post Google Play Üzerinden İndir


5. Seven – 7 Minute Workout (7 Dakikada Spor)

Seven
Seven Egzersiz Programı

Seven, Android uygulaması, günlük 7 dakikada egzersiz yapmanızı sağlar. Daha sağlıklı yaşamanızı hedefleyen bu program sayesinde yaptığınız egzersizlerin kayıtlarını tutabilir, ne kadar kalori harcadığınızı görebilir ve ne kadar kilo alıp verdiğinizi görebilirsiniz. Günlük yapılan egzersizler sayesinde daha formda olabilir ve kilo vermek istiyorsanız bunu başarabilirsiniz. Kilo vermenin en kolay yollarını görmek için linkle tıklayabilir ve bu program ile daha hızlı bir şekilde kilo verebilirsiniz.

Puan: 4,5
Toplam yorum sayısı: 81,678
Yüklenme Sayısı: 1.000.000+

Seven Google Play Üzerinden İndir


6. Ekran Kaydedici – video kaydetmek

Android Ekran Video Çekmek
Android Ekran Video Çekmek

InShot Inc. tarafından geliştirilen bu bu app sayesinde oyun oynarken veya bir iş yaparken ekranın videosunu kaydetmenize yarayan bir Android programıdır. Kayıt süresi sınırı olmadan, görüntüyü bozmadan ve reklamsız bir şekilde ekran görüntüsü video olarak almaya yarayan bu program sayesine telefonunuzun videosunu çekebilirsiniz.

Puan: 4,7
Toplam yorum sayısı: 46.243
Yüklenme Sayısı: 1.000.000+

Ekran Kaydedici – video kaydetmek Google Play Üzerinden İndir


1 Yorum

Yorum Yap