Yeme&İçme - Mart 15, 2019

En Lezzetli Starbucks Kahve Önerileri

Starbucks, bugün her kesimden bireyin gittiği, gitmese bile bildiği ünlü bir kahve şirketi zinciridir. İlk açıldığında yalnızca kahve çekirdeği satan bu şirket günümüzde kahvelerinde 1 yılda 325 milyon litre süt kullanan bir şirket haline gelmiştir. Ülkemizde 300’den fazla Starbucks bayisi bulunduran kahve devinin müşterilerine sunduğu 87 bin çeşit farklı kahvesi bulunmaktadır. Her geçen gün Starbucks bayi sayı sayısının arttırarak sizlere en lezzetli kahvelerini ulaştırmaya gün geçtikçe daha fazla yaklaşıyor.

Starbucks’ın en büyük özelliği sürekli taze kahve ve yiyecekleri sizlere sunmasıdır.Bu yazımızda Starbucks’ta hangi kahveler içilir sizinle paylaşacağız.

Frappuccino

Frappuccino
Frappuccino

Frappuccino yıllık satış hasılatı ile Starbucks’ın en çok satın alınan kahvelerinden olmuştur. Bu kahve türü, kahve ve diğer ana bileşenlerinin buz ile karıştırılması ile oluşur. Farklı bir çok aroma ile hazırlanıyor oluşu ve düşük kalorili olması Frappuccino’nun sevilen özelliklerinden biridir.

Bu grubun içerisinde Coffee Frappuccino, Caramel Frappuccino, White Chocolate Cream Frappuccino, Strawberries & Creme Frappuccino gibi içecekler bulunur.

Frappuccino hakkında daha detaylı bilgi almak için 1oneri.com/yemeicme/starbucks-frappuccino bağlantısını ziyaret edebilirsiniz. Daha fazla kahve detayının bulunduğu bu bağlantıyı mutlaka ziyaret etmelisin.

Caffè Latte ya da Buzlu Caffè Latte

Caffè Latte ya da Buzlu Caffè Latte

Espresso ve buharda ısıtılmış süt ile hazırlanan bir kahvedir. Bu kahve isteğe göre üzerine çeşitli şuruplar veya tatlı krema eklenerek servis edilir.  İtalyanca süt anlamına gelen Latte yumuşak içimiyle bir çok kesimin tercih ettiği kahve türüdür. İsteğe göre yağlı veya yağsız süt seçenekleri ile servis edilen Caffe Latte, 67 – 113 kalori aralığındadır.

Buzlu Misto

Buzlu Misto

Yaz aylarının vazgeçilmezi bu kahve aslında Filtre kahvenin buzlu ve sütlü hali diyebiliriz. Gün içinde enerjinizi yüksek tutmak ve yaz aylarının bayıcı sıcağından kurtulmak istiyorsanız Buzlu Misto‘yu denemelisiniz.

İçerisindeki sütün yağ oranını seçerek düşük kalorili bir içecek elde edebilirsiniz. Size küçük bir önerimiz olarak içerisine nane şurubu ekletirseniz, vazgeçemeyeceğiniz bir kahve lezzeti elde edeceksiniz.

Daha fazla Starbucks Soğuk İçecek Önerileri bağlantısı ihtiyacınızı karşılayacaktır.


Sizde kendi damak zevkinize düşkün olanlardansanız ve kendi kahvemi kendim bulmak istiyorum, yukarıda yazanlardan farklı bir seçeneğim olsun diyorsanız Starbucks’ın bizlere sunduğu kendi kahveni bul özelliğinden yararlanabilirsiniz. Burada birkaç seçeneği kendi damak zevkinize göre doldurarak sizin için özel olan kahveyi bulabilirsiniz. 

Starbucks kahve çeşitleri oldukça fazla fakat kendi ağzınıza layık kahve bulmak karışık ve zor diyorsanız bu kahve rehberi size yardımcı olacaktır. Keyifli günler, kırk yıl hatırı olması dileği ile…

Starbucks yiyecek önerileri hakkında bilgi almak istiyorsanız linki takip edebilirsiniz. İçmek istediğiniz soğuk veya sıcak kahvenin yanında yemek istediğiniz tatlı, kurabiye veya sandviç türünü seçebilirsiniz.

Starbucks hakkında daha fazla bilgi edinmek için: 1oneri.com/yemeicme/starbucks adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Yeni paylaşımlardan haberdar olmak için mail adresinizi yazın

tarafından yazıldı

Yazarın diğer yazılarını görmek için yazar ismine tıklayın

Yorumlar (2 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?