Yeme&İçme

En Lezzetli Starbucks Kahve Önerileri

Starbucks kahve önerileri

Starbucks bugün her kesimden bireyin gittiği, gitmese bile bildiği ünlü bir kahve şirketi zinciridir. İlk açıldığında yalnızca kahve çekirdeği satan bu şirket günümüzde kahvelerinde 1 yılda 325 milyon litre süt kullanan bir şirket haline gelmiştir. Starbucks kahve önerilerini ele aldık. Sizlere, Starbucks’ta hangi kahveler içilir bunu anlatacağız.

Ülkemizde 300 den fazla Starbucks bayisi bulunduran kahve devinin müşterilerine sunduğu 87 bin çeşit farklı kahvesi bulunur.

Starbucks Kahve Önerileri

Frappuccino

Frappuccino
Frappuccino

Frappuccino yıllık satış hasılatı ile Starbucks’ın en çok satın alınan kahvelerinden olmuştur. Bu kahve, kahve ve diğer ana bileşenlerinin buz ile karıştırılması ile oluşur. Farklı bir çok aroma ile hazırlanıyor oluşu ve düşük kalorili olması Frappuccino’nun sevilen özelliklerinden olabilir. Bu grubun içerisinde Coffee Frappuccino, Caramel Frappuccino, White Chocolate Cream Frappuccino, Strawberries & Creme Frappuccino gibi içecekler bulunur. Frappuccino hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayın.

Caffè Latte ya da Buzlu Caffè Latte

Caffè Latte ya da Buzlu Caffè Latte

Espresso ve buharda ısıtılmış süt ile hazırlanan bu kahve isteğe göre üzerine çeşitli şuruplar veya tatlı krema eklenerek servis edilir.  İtalyanca süt anlamına gelen Latte yumuşak içimiyle bir çok kesimin tercih ettiği kahve türüdür.

Starbucks kalorisiz soğuk içecek önerileri linkinden Starbucks kalorisiz içecek önerileri alabilirsiniz.

Buzlu Misto

Buzlu Misto

Yaz aylarının vazgeçilmezi bu kahve aslında Filtre kahvenin buzlu ve sütlü hali diyebiliriz. Gün içinde enerjinizi yüksek tutmak ve yaz aylarının bayıcı sıcağından kurtulmak istiyorsanız Buzlu Misto‘yu denemelisiniz. İçerisindeki sütün yağ oranını seçerek düşük kalorili bir içecek elde edebilirsiniz. Size küçük bir önerimiz olarak içerisine nane şurubu ekletirseniz, vazgeçemeyeceğiniz bir kahve lezzeti elde edeceksiniz.

Sizde kendi damak zevkinize düşkün olanlardansanız ve kendi kahvemi kendim bulmak istiyorum, yukarıda yazanlardan farklı bir seçeneğim olsun diyorsanız Starbucks’ın bizlere sunduğu kendi kahveni bul özelliğinden yararlanabilirsiniz. Burada birkaç seçeneği kendi damak zevkinize göre doldurarak sizin için özel olan kahveyi bulabilirsiniz. 

Starbucks yiyecek önerileri hakkında bilgi almak istiyorsanız linki takip edebilirsiniz. Kahvenin yanında yemek istediğiniz tatlı, kurabiye veya sandviç türünü seçebilirsiniz.

Starbucks kahve çeşitleri oldukça fazla fakat kendi ağzınıza layık kahve bulmak karışık ve zor diyorsanız bu kahve rehberi size yardımcı olacaktır. Keyifli günler, kırk yıl hatırı olması dileği ile…

2 Yorumlar

Yorum Yap