Starbucks, kahvelerini her kesimin bildiği ünlü bir kahve şirketi zinciridir. Peki kahvelerini bildiğimiz kadar Starbucks yiyeceklerinden ne kadar haberdarız?

Starbucks’ta Ne Yenir? Starbucks Yiyecek Önerileri

Her birimiz sevdiğimiz sabah kahvemizin yanına eşlik edecek bir sandviç ya da tatlı bir şeyler arıyoruz. Starbucks enfes kahvelerinin yanında sizin damak tadınıza uygun yiyeceklerle sizleri karşılıyor. Starbucks yiyecek önerilerine hep beraber göz atalım.

Sandviçler

Starbucks Sandviç

Günün her öğününde size eşlik edebilecek özellikle sabah kahvaltısı yerine geçebilecek bir çok Starbucks sandviç çeşitleri bulunmaktadır. Günün geri kalanını enerjik ve tok geçirmek istiyorsanız kahvenizin yanına Hindi Füme & Jambonlu sandviç tercih edebilirsiniz. 411 kalori olan bu sandviç hindi füme, jambon ve chedar peynirinin muhteşem uyumundan oluşuyor.

Eğer füme ve jambon sevmiyorsanız Mistik Sandviç (380kcal) ya da mantarlı, peynirli tavuk içeren Fiesta Sandviç (450kcal) tercih edebilirsiniz. Bu sandviçler ise çeşitli peynirlerin bir araya getirilmesi ile oluşmuştur.

Kurabiyeler

Starbucks Kurabiye

Çoğu insan gibi sizlerde kahvemin yanında tatlı olmadan yapamam diyorsanız, Starbucks kurabiyeleri tam da sizin damak zevkiniz biçilmiş kaftan olacaktır. Triple Chocolate Cookie (309kcal) üç çeşit çikolatanın bir araya gelerek oluşturduğu lezzet şölenidir denebilir. Sıcak olarak tüketmenizi tavsiye ettiğimiz bu kurabiyenin sizin damak zevkinize uygun olduğundan eminiz.

Tatlılar

Starbucks Tatlılar

Kahvenizin yanında alacağınız tatlılar Starbucks’ta oldukça çeşitli şekilde müşterilere sunuluyor. Bir çok cheesecake, pasta, kek ve muffin’e ev sahipliği yapıyor. Bizim size önereceğimiz Starbucks tatlısı ise sizin damak zevkinize göre daha yoğun tatlardan hoşlanıyorsanız; Starbucks Brownie (786kcal) ya da daha hafif tatlardan hoşlanıyorsanız ise Very Berry Muffin (514kcal) tercih edebilirsiniz.


Aynı zamanda Starbucks herkese hitap edebilmek adına yalnızca tatlı ya da sandviç değil aynı zamanda bir öğün geçirebilmeniz için diyet salata ya da meyveli çıtır müsli gibi yiyeceklerde bulundurmaktadır. Aynı zamanda tüm bu yiyeceklerin vejetaryen çeşitleri de bulunmaktadır.

Author

Bir Yorum Yap